123 rezultata odgovara traženim pojmovima
Istaknuti oglasi
Premium
350.00 €
Novi stan (2022.g), 33m2, Zagreb- Jarun
Iznajmljuje se stan u Bjelovarskoj ulici 7. Stan je potpuno nov, završen 8. mj 2022. Sadrži kuhinju i blagavaonu, wc sa kupaonom, 1 sobu te malu ostavu. Ukupna površina je 33m2. Cijenu režija vam ne mogu rći pošto još nitko nije bio tamo. Cijena mjesečnog najma je 350e (+ polog 350e). Plačanje može na račun ili gotovin...
Nalazi se: Centar, HR
Stanje: Novo
Način: Iznajmljivanje
Premium
Provjeri sa prodavcem
Budva - Izdaje se trosoban stan sa velikim balkonom
Budva - Izdaje se trosoban stan sa velikim balkonom. Stan se izdaje do 1.juna 2023.g. 54m2, 2. spavaće i dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, klima, KTTV, sprat 1 od 4, Uknjižen, Adresa: Mainski put BB, Budva (blizu mega marketa). Cena po dogovoru. Kontakt: Goca +38268070782
Nalazi se: Budva, ME
Stanje: Korišteno
Način: Iznajmljivanje
Cijena: **
GARANTOVANO PRONALAZIMO NEKRETNINE PO VAŠOJ ŽELJI U BEOGRADU!!
Garantovano pronalazimo nekretnine po Vašoj želji u Beogradu!! Agent za nekretnine sa licencom i iskustvom za Vas pronalazi stan, kuću, poslovni prostor, lokal, halu, magacin, ugostiteljski ili sportski objekat, plac, apartman, vilu, vikendicu, garažu ili bilo koju drugu vrstu nekretnine u Beogradu. Ja sam strpljiva, p...
Nalazi se: Belgrade, Central Serbia, RS
Način: Prodaja
74000.00 €
Useljiva kuća Kapići Cazin Povoljno
Povoljno se prodaje useljiva i namještena kuća koja se nalazi na mirnoj i atraktivnoj prigradskoj lokaciji u Cazinu naselje Kapići. Kuća je smještena na okućnici od 860 m2 koja se sastoji od dvorišta parkinga i dijela bašte. Uz samu kuću je izgrađena garaža te natkriven predulaz. Kuća je prizemlje, sprat i nisko potkro...
Nalazi se: Bosanska Krupa, Federation of B&H, BA
98000.00 €
Prodajem stan
Prodajem komforan, strukturno dvoiposoban stan u Novom Sadu (povrsina 71 m2 ); 98.000 € ( cena po m2 – 1380€ ) ; na Novom naselju ; sedmi sprat (ukupno spratova - osam); uknjizen 1/1( zgrada je uknjizena ); godina gradnje - 1979 : bez velikog ulaganja; lift , interfon, kamere , obezbedjenje, rampa za invalidska kolica ...
Nalazi se: Banja Luka, Srpska, BA
Premium
Cijena: **
Budva - Izdaje se trosoban stan sa velikim balkonom
Nalazi se: Budva, Budva, ME
Stanje: Korišteno
Način: Iznajmljivanje
85800.00 €
Stan-studio (garsonjera) na prvom redu do mora u Risnu
Vlasnik. Stan studio (garsonjera) na prvom redu do mora u Risnu.Povrsina je 33 m2: kuhinja/dnevni boravak, kupatilo, terasa sa divnim pogledom na more. Stan komplet namjestjen, klima, podno grijanje.Cijena je 85.800€. Ne placa se porez na promet nepokretnosti od 3%.Kontakt Ksenija +382 69 153244
Nalazi se: Risan, Kotor, ME
89500.00 €
Prodaje se jednosoban stan u Budvi
JEDNOSOBAN STAN NA PRODAJUStan se nalazi na 3 spratu sa liftom u novogradnji.Potrebno je 5 min. do nove škole i 10 min. do centra gradaKompletno je namješten i useljiv.To će se pokazati po dogovoru89.500 € (uključujući 5 procenata)
Nalazi se: Budva, Budva, ME
Cijena: **
STENCI PATULJASTOG SNAUCERA NA PRODAJU!
STENCI PATULJASTOG SNAUCERA NA PRODAJU! Ostenjeni: 26.11.2022, spremni za preuzimanje pocetkom februara. 3 muskarca i 2 zenke. Stenci se preuzimaju uredno vakcinisani i sa svom pratecom dokumentacijom. Pametni, zivahni, patuljasti snaucer je jedna od najzahvalnijih rasa za decu i uzgoj u kuci i stanu. Ne linjaju se i n...